AUDIOBOX Edice Objednávky Kontakty Připravujeme Názory Ukázky


>> EDICE

V současné době pro vás máme připraveny tyto tituly:
 • Nejneobyčejnější tajemství
 • Dieta? Já vím...  Nejneobyčejnější tajemství

   Autor: Earl Nightingale
  Překlad: Roman Hassmann
  Celková délka nahrávky: 70 min
  Počet kazet: 1
  Cena: 240 Kč včetně DPH

  Předkládáme vám originální nahrávku přeloženou do češtiny pomocí nejmodernější techniky tak, abychom zachovali původní atmosféru a energii nahrávky. Tím, že máte možnost poslechnout si autora v originále, můžete vnímat intonaci a důraz projevu a tak získávat z hlasu autora nejenom znalosti, ale i energii. Nejneobyčejnější tajemství byla první mluvenou nahrávkou na světě a přímo na kazetě se dovíte, jak došlo k tomu, že byl Earl Nachtingale za ni oceněn Zlatou Deskou. Tato nahrávka dala základ k založení odvětví “rozvoj osobního růstu”.

  Přinášíme vám pravdivé a hodnotné poselství Earl Nightingalea, který je považován za “otce motivátora” a nejlepšího filozofa v oblasti dosahování prosperity pomocí změn ve způsobu myšlení. Toto poselství pozitivně ovlivnilo životy mnoha milonů lidí po celém světě a těm, kteří aplikují toto učení v praxi přineslo obrovské materiální a morální bohatství. Jsme rádi, že máme možnost Vám toto poselství představit v českém jazyce!
  Dieta? Já vím...

   Autor: Lenka Holas Kořínková
  Čte: Lenka Holas Kořínková
  Celková délka nahrávky: 180 min
  Počet kazet: 2
  Cena: 280 Kč včetně DPH !!nová cena!!

  Jméno Lenka Kořínková je v povědomí mnoha lidí stále symbolem filmového a televizního světa 70.let. Od počátku 90.let je ovšem čím dál častěji spojováno s pojmem "dieta". Lenka Holas Kořínková totiž vytvořila svou vlastní verzi dělení stravy, která se brzy stala velmi populární. V roce 1994 napsala Lenka svou první knihu s názvem Dieta? Já vím...Během pár měsíců se prodalo 220 000 výtisků. Vyznavači Lenčina způsobu stravování říkají, že se vůbec nejedná o žádnou dietu, ale o ucelený životní styl, u něhož mnozí zůstávají už napořád. Vzniká tedy pojem Stravování Podle Lenky Kořínkové - S.P.L.K. Co milují lidé na S.P.L.K. nejvíc? Že se nemusí v jídle omezovat, a přesto hubnou nebo si snadno udrží svou přirozenou váhu.

  Zvuková verze této knihy je určena všem, kteří neholdují nárazovým dietám a přesto chtějí být svěží, zdraví a cítit se dobře. Je navíc pohlazením po duši – Lenka upřímně vypráví o mnohých zážitcích svého bohatého života plného poznávání.

  Je velmi důležité upozornit, že z audiokazet na Vás promluví sama autorka. Díky nahrávce poznáte hloubku jejího učeni nejen z textu této její nejúspěšnější knihy, ale i z jejího hlasu. Součástí kompletu je také přehledný graf S.P.L.K. a fotografie Lenky Holas Kořínkové s jejím vlastnoručním podpisem.


 • ©2009 BONICOM, s.r.o.